איילת קלטר
שפת האכילה
להיות הורה הפך למשימה מאתגרת, המלווה לעתים בתחושות בלבול, פחד ורגשות אשם. על אחת כמה וכמה בכל הנוגע למשקל הילד, מה הוא אוכל, איך מתי וכמה. גם להיות ילד בחברה בת זמננו הפך למשימה מורכבת. חברה שאינה מקבלת אותו כפי שהוא, מנסה ללא הרף להכניסו לשבלונת הרזון ומערערת תדיר על בחירותיו האינטואיטיביות. כל זה מעלה שאלות רבות הנוגעות לשפת האכילה המדוברת בבית, המובילה למערכת יחסים רוויית התלבטויות, קונפליקטים ושאלות . שפה, המשפיעה מאוד על תהליך הגדילה וההתפתחות של הילד, על דימוי הגוף וההערכה העצמית שלו. בהרצאה נקנה לכם ידע וכלים שיעזרו לכם בתפקידכם כהורים, המאכילים ומעצבים את דימוי הגוף ותפישת העצמי של הילד, כך שתאפשרו לו לאכול ולגדול באופן הכי בריא והכי שלם לתוך גופו.
מרצה: איילת קלטר
MSc.RD מנהלת מרכז "שפת האכילה" לטיפול בהתנהגויות אכילה ותפישת הגוף. מייסדת "אדם ומלואו" הארגון הישראלי למניעת אפליה על רקע משקל (חל"צ) ומנהלת התכנית האקדמית לטיפול בהתנהגויות אכילה ותפישת הגוף (הפקולטה לחקלאות האוניברסיטה העברית, המדור ללימודי חוץ) פרסמה עד כה שלושה ספרים הראשון,כמה שוקל האושר – על אוכל גוף ונפש". השני, נקרא "כולנו אנשים אמיתיים – דיאטה הכישלון המצליח ביותר בעידן המודרני". השלישי, "יורדים מהמשקל- מבט חדש על שפת האכילה"
הכניסה חופשית, מותנית בהרשמה מראש
פתיחת ברים בשעה 19:30 ההרצאה תתחיל ב-20:30
בסימון הקובייה הינך מסכימ/ה לקבל עדכונים באמצעות הדואר, הטלפון הסלולר והדיוור האלקטרוני על מבצעים וקופונים בסופר-פארם אשר הותאמו לך אישית בהתבסס על הרגלי הקניה והקניות הקודמות שלך ברשת סופר-פארם. לשם כך את/ה מסכימ/ה כי נשתמש גם במידע על כל הרכישות בסופר-פארם שתבצע/י מפעם לפעם באותם אמצעי התשלום בהם השתמשת במימוש המבצעים והקופונים. בנוסף, מפעם לפעם נשלח עדכונים והצעות כלליות. ההצטרפות לשירות הינה בחינם.
לחץ להרשמה
לורו בלאנקו (שפיגל בר)- רחובות
דרך מאיר ויזל 2- רחובות
20:30
חנייה:חניה בשפע בכחול/לבן + חניונים קרובים בחינם
לעמוד האירוע בפייסבוק